Äärivasemmistolaiset ampuivat poliisia

Porvoossa tapahtuneen vasemmistolaisen terrori-iskun tekijät on saatu kiinni. Pakoauton rekisteritunnus on jäljitetty kuuluvan ruotsalaiselle, Antifaa Suomessa koordinoivalle, vasemmistoterroristille.
4<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ruotsin kansalaisia, mutta minkä maalaisia.

Äänestä
  • Eiköhän se pian selviä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eiköhän se pian selviä

    ruåttissa mamut ovat niin väkivaltaisia jotta sikäläisten romanien on
    tultava suomeen keikoille

    Äänestä

Hallelujaa yle tunnusti kuuden uutisissa että ruattissa on rikollisuus lisääntynyt ja poliisi ei pärjää yksin näiden kanssa.Vat ö vak eikö petterssonnin raportit olleetkaan totta rinkelibyystä ja muualta .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Porvoossa tapahtuneen vasemmistolaisen terrori-iskun tekijät on saatu kiinni. Pakoauton rekisteritunnus on jäljitetty kuuluvan ruotsalaiselle, Antifaa Suomessa koordinoivalle, vasemmistoterroristille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu