Halla-aho taas oikeessa!

Hänen mielestään poliisien resurssit pitäisi keskittää rikoksien ratkaisuun ja suojelemiseen, eikä nettipoliisien viestien kyttäämiseen, kuten vihreät ajaa. Olen täysin samaa mieltä ja ens kerralla annan ääneni Jussin puolueelle!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Halla-aho on suomen itsenäisyyden mies t:hiihtäjä47 härmästä

Äänestä

Poliittinen poliisi valpo analyysissä
Keskenään väkivaltaista sotaa käyvä muslimisto sunnit vastaan shiiat ei ole kansanryhmä jota vastaan voi kiihottu
kuin valpo


https://yle.fi/uutiset/3-10944376 Halla-aho: Tarvitsemme henkilöstöä oikeiden rikosten tutkintaan ja ehkäisyyn, emme somepuheita kyttääviä vihapuhepoliiseja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hänen mielestään poliisien resurssit pitäisi keskittää rikoksien ratkaisuun ja suojelemiseen, eikä nettipoliisien viestien kyttäämiseen, kuten vihreät ajaa. Olen täysin samaa mieltä ja ens kerralla annan ääneni Jussin puolueelle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu