Apu feministeille

Tässä on apu feministeille.

Domino Roks -keksit.

Niitä kun syöt, niin muutut mieheksi. Katso vaikka telkkarista mainos.

Ensin alat heilumaan villisti, silmäsi pullistelevat.

Ja yhtä-äkkiä - muutut mieheksi poksahtaen.

*poks*

Kas siinä teille oiva apu.
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvänen aika, mikä apu? Ei kai kukaan mieheksi haluaisi muuttua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeplu kirjoitti:

Tässä on apu feministeille.

Domino Roks -keksit.

Niitä kun syöt, niin muutut mieheksi. Katso vaikka telkkarista mainos.

Ensin alat heilumaan villisti, silmäsi pullistelevat.

Ja yhtä-äkkiä - muutut mieheksi poksahtaen.

*poks*

Kas siinä teille oiva apu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu