Onneksi alkaa Amerikan kovimmat keräilijät.

Päivä pelstuttu.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Romun kerääjät mitkä uskottelevat ostajille ,joita tosin ei näy ikinä....että paskainen jäte on arvokasta..

Äänestä

Uskottelevat ostajille? Mitä uskottelevat?
Noillahan on ihan oikea yritys, noillahan on omat sivutkin ja ovat maailman kuuluja. Ei ne ole mitään feikkaajia vaan kovia yrittäjiä.

Äänestä
  • No missä helvetissä ne ostajat ovat kun ei koskaan näy? Onhan palsamäkisilläkin ostajat ja ne näkyy vaikka tosin ohjelma täysi paska onkin.

    Äänestä

Ohjelman ideahan painottuu noihin kavereihin jotka liikkuvat pitkin amerikkaa ja ostavat kaikenmaailman keräilijöiltä sitä tavaraa. Siitähän pitäs tehdä ihan oma sarjansa miten kavereiden
myymät tavarat taas kaupitellaan muille. Ja onhan siinä välillä näytettykin joitain jälleenostajia, esimerkiksi joidenkin autojen osalta ja kalliimpien tavaroiden osalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Päivä pelstuttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu