Suomalainen poliisi osaa tähdätä

https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000006228897.html
Usassa tuo kaveri olisi kuollut viisikymmentä luotia mahassaan. suomessa yksi laukaus ja kaveri paikataan kuntoon.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vihakäyttäytyjä sai valtion lävistyskorun navastaan sisälle, nyt on rispektii ja coolii.

Äänestä

Yksi kuti kalloon tulisi veronmaksajalle paljon halvemmaksi.

Äänestä

porvoossa hitaita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000006228897.html
Usassa tuo kaveri olisi kuollut viisikymmentä luotia mahassaan. suomessa yksi laukaus ja kaveri paikataan kuntoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu