Mut ei kai teillä ole muutakaan puhuttavaa.
Palstalla puhutaan paljon hölynpölyä
14
136
Vastaukset
- Anonyymi
Ihmiset on tylsiä ja eivät osaa puhua kasvotusten toisten kanssa.
- Anonyymi
Hölynpöly on tärkeää. Siivouspäivänä sitten pölyt imuroidaan ja pyyhitään. Hölyt taas tuottaa vitamiinia ihmiselle joten jotta vitamiinin mukana olisi myös kuituja on hölynpöly sekä ravitsevaa että superfuudia.
- Anonyymi
Ja sulla ei ole muuta puhuttavaa kuin hölynpölyn jauhajista jauhaminen.
-flowersreally- - Anonyymi
Ei ihmiset puhu vaan kirjoittaa. Tuskin oikeesti palstalaiset uskaltais puhua ihmisten kanssa.
Kun ei ole hölynpölyäkään puhuttavaksi, voi aina kuunnella musiikkia tai hölynpöly musiikkia. :)
https://youtu.be/YQRHrco73g4
AW <3Se on joidenkin yksilöiden tapa elää virtuaalista elämää, helpompi kommunikoida, nopeammin ja impulsiivisemmin. Yleisö on suurempi ja identiteetti pysyy salassa.
Voit olla oman itsesi suodatin ja pysytellä hereillä kun luet ja kirjoittelet verkossa.
Täällä tuskin käyttäjien tarve on objektiiviselle, todenmukaisille ja neutraalille tiedolle vaan lähemmäksi ne kävijämäärät, tykkäykset, huomio ja hyöty minkä tästä kukin nyt irti saakaan.
Sinäkin nyt sait sitä huomiota mitä olit hakemassa. :)Minusta ainakin on siistiä, kun täällä voi ykskaks joku keksiä kivan aiheen ja sitten lähtee tulemaan juttua, ihan kuin sitä olisi odotettu. Välissä voi olla vaikka mitä, se on kruunu, että ihmiset haluaa kirjoittaa. 😃👌
- Anonyymi
Sitä vaan, että sun ja muutaman muun jutut ei oikein kiinnostele. Ei oikein missään muodossa.
Anonyymi kirjoitti:
Sitä vaan, että sun ja muutaman muun jutut ei oikein kiinnostele. Ei oikein missään muodossa.
Ei muakaan sinun... ollaan siinä mielessä samiksia...😃
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sitä vaan, että sun ja muutaman muun jutut ei oikein kiinnostele. Ei oikein missään muodossa.
Ja kun nämä tietyt tyhjänkolisijat vielä tukottavat kaikki keskustelut täyteen sillä samalla tyhjällä pölinällä samojen nimien kanssa. Uuvuttavaa lukea täällä enää mitään. Miksi ei voi sanoa asioita tiivistetysti ja jättää turhat novellit pois?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja kun nämä tietyt tyhjänkolisijat vielä tukottavat kaikki keskustelut täyteen sillä samalla tyhjällä pölinällä samojen nimien kanssa. Uuvuttavaa lukea täällä enää mitään. Miksi ei voi sanoa asioita tiivistetysti ja jättää turhat novellit pois?
Muthei! Pitäähän kaikkien kukkien antaa kukkia! Myös rikkaruohojen. Ja erityisesti rikkaruohojen... :D
Blöp blöp..
Blöp?- Anonyymi
Diu diu.
-flowersreally-
Tämä palsta heijastaa täällä kirjoittavia ihmisiä. Kun elämä on enimmäkseen hölynpölyä, ovat myös tänne kirjoittavien ihmisten aiheet enimmäkseen sellaista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1447228Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1265025L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa694452TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153523Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242331Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3281886Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä241776Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o91639- 681507
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581468