Miten aloitte protituoiduksi ?

Anonyymi

Oliko siihen jokin syy ? Eli miten kaikki alkoi ? Kaduttaako ?

11

89

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Opiskelu, ei rahaa mihinkään muuhun kuin ruokaan ja asumiseen. Helppoa rahaa siis. Tai ainakin rahaa. Joskus kaduttaa, mutta elämä on...

    • Anonyymi

      Hirvee panetus pillussa koko ajan oli se syy.

    • Anonyymi

      Tietysti siihen oli syy :D
      "Helppo" raha houkutti todella vaikeassa taloudellisessa tilanteessa, siihen yhdistettynä jonkin asteinen taipumus nymfomaniaan, kyltymätön seksin himo - vastaus on helppo.
      Jonkin ajan jälkeen ei enää ollut kyse heikosta taloudellisesta tilanteesta, vaan pikemminkin siitä, että sain pidettyä itselleni ennennäkemättömän hyvän elintason yllä sellaisen asian avulla, josta nautin.
      Sinänsä ei kaduta, mutta se stigma, joka suhun jää roikkumaan sen jälkeen, kun "ylimääräiset" ihmiset saa tietää sun touhuista.. Se on välillä kaivellut vähän.

    • Anonyymi

      Olin silloin 19 vuotias ja avoliitossa. Olin mieheni kanssa laivaristeilyllä kun n. 55 vuotias mies haki minua tanssimaan. Tanssiessa hän ehdotti, että maksaisi seksistä minun kanssani. Tarjous oli 2000,- euroa, enemmän, kuin kuukauden palkka. Ja mieheni saisi tulla mukaan katselemaan, jos en yksin uskaltaisi. Hän laittoi käyntikorttinsa taskuuni ja pyysi soittamaan, jos kiinnostaisi. Kerroin asiasta miehelleni heti ja hetki siinä tuumailtiin. Sovittiin, että soitan ja sovin tapaamisen ja että mieheni tulisi mukaan. Parikymmentä minuuttia ja 2000,- se oli paljon rahaa. Seuraavalla kerralla oli helpompaa ja taksakin vain 200,- Nyt olen jättänyt nuo hommat ja elän normaalia lapsiperheen elämää.

      • Oletko naimisissa edelleen saman miehen kanssa? Mitä miehesi tuumasi toisen naidessa sinua?


    • Anonyymi

      Kävin lukioikäisenä tyttönä siivoamassa naapuritalossa asuvan sotaveteraanin kaksiota. Tuosta on aikaa 30 vuotta. Jutut jotenkin vain etenivät myös seksiin ja lopulta se oli lähes joka kerran agendalla. Sitten jossain vaiheessa hän antoi minulle 500 markka ylimääräistä ja sanoi, että osta itsellesi jotakin kivaa. Ja siitä se sitten alkoi. Helppoa rahaa siivousfirman keikkojen lisäksi. Tuo juttu jäi ns. päälle ja jatkoi ilmoittamalla lehdissä seuralaiseksi. Välillä oli kuukausien pausseja ja sitten taas aloitin. Nyt olen jo yli-ikäinen tuohon. Mutta ei minua kaduta, eikä ahdista. Ja jos jotakin muistan, niin tuon ensimmäisen vanhan miehen kiitollisen katseen ja hymyn. Olisin toki voinut elää toisinkin, mutta tämä nyt meni näin.

      • Anonyymi

        Jutusta ei selvinnyt, harrastitteko seksiä? Ketju liittyy prostituutioon.


      • Anonyymi

        Laskeskelin, että olen suunnilleen sinun ikäisesi - ja edelleen markkinoilla. Itselläni käy kauppa hyvin, joten ei se ikään katso.

        Et ole koskaan ajatellut tehdä comebackiä, ihan vaan uteliaisuudesta?

        Tosin sanottakoon: se lehti-ilmoittelun aika oli ihanaa ja mielestäni monin tavoin helpompaa.


    • Anonyymi

      Erosin jäin yksin huoltajaksi ja talous tiukilla olin nais kavereiden kanssa laivalla kun yksi vanhempi mies kiinnostui minusta. Yritti iskeä ravintolassa että lähtisin hänen hyttiin, myöhemmin muuamien paukkujen jälkeen hän tarjosi isohkon summan jos rakastelisin hänen kanssaan. Hetken mietin myös itsellänikin teki mieli miestä lähdin hyttiin rakastelimme pitkään, mies oli taitava käsittelee minua. Teen nykyään lisä ansioita muutaman kerran kuussa nyt vaki asiakkaat jotka tapaan säännöllisesti.

    • Oli aika helppo vastata tarjoukseen kyllä. Ei puhuttu rahasta. Kysyttiin vaan lähdenkö matkalle mukaan. Mies hieroi kädellä mun pakaroita sanoen että mun ei tarvitsisi maksaa mitään.
      Huora mikä huora. Vaikka ei raahaa.

      • Anonyymi

        Ei huorakaan raahaa, ainakaan uppotukkeja. Sen sijaan joskus ehkä rahalaukkua jos on onnistunut saamaan asiakkaaksi miljardöörin.


    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      109
      4286
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      78
      3496
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      83
      3350
    4. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      25
      3249
    5. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3242
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      72
      2916
    7. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      64
      2797
    8. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2790
    9. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2569
    10. Autolla törmäilijä

      Kuka törmäili yläkouluikäiseen pyöräilijään?
      Jämsä
      9
      2472
    Aihe