EU:ssa haitallisia komissioita: !

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

GCM:ssä puhutaan säännöllisestä maahanmuutosta, haittamaahanmuuttoa myös, joka tarkoittaa käytännössä epävakauden tilan luomista eurooppaan.

Mitä näille ajan EU-hihhuleille tulisi tehdä ?
Mielestäni rangaistus haitallisisista toimista Eurooppaa vastaan olisi paikallaan.

Äänestä
  • Ankarin mahdollinen maapallolla käytetty rangaistus otettava käyttöön! Koko Eurooppa tuhoutuu muuten kulttuuri- ja mutavyöryn alle.

    Äänestä

ennen euta ei ollutkaan viha puheita,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.kansalainen.fi/euroopan-rasismin-ja-suvaitsemattomuuden-vastainen-komissio-suomen-tulee-laajentaa-vihapuheen-vastaisia-toimia-ja-helpottaa-pakolaisten-perheenyhdistamisia/

Mitäs tuohon voi todeta kuin, että Euroopan kansojen petturit tuolla häärivät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu