Missä mies isketään?

Anonyymi

Olen 30-vuotias nainen ja asun alle 20 000 asukkaan kaupungissa läntisessä Suomessa. Työskentelen pienessä yrityksessä toimihenkilönä, asun omassa asunnossa ja harrastan. Olen ystävällinen, auttavainen ja sosiaalinen ihminen. Minulla on paljon ystäviä. Ulkonäöltäni olen ikäisekseni nuoren näköinen ja nätti, vartalossa on pyöreyttä, mutta olen kuitenkin normaalipainoinen. En viihdy baareissa eikä Tinder alueellani toimi. Harrastuksissani, edes "miehisissä" sellaisissa, en ole kohdannut sinkkumiehiä. Missä teitä vapaita miehiä on ja missä teidät voi tavata? Missä te vietätte vapaa-aikanne?

7

203

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Töissä menee aika. Kotitöissä ja harrastuksissa vapaa-aika. Vähän samaa ongelmaa, varsinkin kun harrastuksissa ei juuri naisia näy.

      • Anonyymi

        Mitä harrastat?


      • Anonyymi kirjoitti:

        Mitä harrastat?

        Autoja, koneita, kävelen metsässä. Uutena harrastuksena yritän opetella sieniä tunnistamaan. Pyöritän pientilaa vapaa-ajalla.


      • Anonyymi
        zetoristi kirjoitti:

        Autoja, koneita, kävelen metsässä. Uutena harrastuksena yritän opetella sieniä tunnistamaan. Pyöritän pientilaa vapaa-ajalla.

        No nyt maajussille morsian. Minkä ikäinen olet?


      • Anonyymi kirjoitti:

        No nyt maajussille morsian. Minkä ikäinen olet?

        37. Jos olet alle 45 niin vois olla aika jees. Vaikka ei sekään ihan kiveen hakattu raja olisi, mutta siinä paikkeilla.


      • zetoristi kirjoitti:

        37. Jos olet alle 45 niin vois olla aika jees. Vaikka ei sekään ihan kiveen hakattu raja olisi, mutta siinä paikkeilla.

        Joo, pitäis varmaan hereillä ollessa kirjotella.


    • Anonyymi

      Kompastumalla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 156
      3938
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      91
      3326
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      94
      2708
    4. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      283
      2538
    5. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2286
    6. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      115
      1973
    7. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      4
      1190
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      1039
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1018
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      889
    Aihe