JUMALAT LUOVAT friikki-ilmentymiä

Anonyymi

JUMALAT LUOVAT friikkejä ja niitä ilmentymiä, koko ajan taas pitkästä aikaa.

Mitä Ikinä JUMALAT (=lue idiootit) keksivät siihen Yksinkertaiseen Päähänsä, sitä ideaansa He jatkavat, kunnes ihmiset on laitettu oksentamaan itsensä likimain hengiltä. Pahoinvointi on sanoinkuvaamaton eikä LOPPUA sillekään näy, kuten EI JUMALIEN idiootti-ideoillekaan!

Viattomat maksaa ikuisesti tämän JUMALIEN pervon
hupailun...huvikseen tota kaikkea todellakin vain tekevät....apocalypsin takia.

1

88

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikö ketään kiinnosta, kuinka Jumalat ovat luoneet täällä maailmassa friikkejä, ihan normaali-ihmisistä? Kuinka He iskevät usein vasta aikuis-iällä, minuun, norm. naiseen esim. vasta 25-vuotiaana, luoden ällöjä ilmentymiä, ilmestyksiä minusta, että olisin she-male-friikki, eli mies, joka haluaa ja yrittää olla nainen, myös mahdollisesti läpikäynyt jo jotain leikkauksia.

      Tällä lailla Jumalat iskivät pari kertaa tuossa iässä, sitten oli yli vuosikymmenen tauko ja sain olla taas aivan täysin oma itseni. Nyt jälleen 5-kymppisenä olen muka yht´ äkkiä taas joku she-male-friikki. ainakin tuollaisia ilmentymiä He saavat jopa minut tuntemaan sisälläni asti.

      Kyseessä ei ole illuusio, vaan He ihan oikeasti luovat noita friikkejä tuolla lailla olemassa olemaan: ensin ilmentyminä, heti perään alkaa sisällä asti meissä monessa tuollaiset fiilikset, ja joka periksi antaa tai alkaa uskomaan tuollaisiin asioihin (esim. lapset tai nuoret), he saavat siitä ikävä kyllä enemmän osakseen, useat loppuun asti.

      Kyseessä on todellakin apocalypsi: tuollaista oireyhtymää ei esiinny luonnossa luonnollisesti, harvoin näkee edes lesbo-kissoja tai koiria—omani (koira) tosin oli lesbo...mutta se on Jumalien Käsialaa sekin!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      42
      2712
    2. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      340
      2444
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      35
      2124
    4. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      47
      1856
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      24
      1675
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1579
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      44
      1450
    8. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1419
    9. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      139
      1375
    10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      36
      1166
    Aihe