Lappajärvellä suut pannaan kun Eevis lens ulos bb-talosta ja Jukka joutuu ruveta runkkaamaan...osaisiko joku kepuli kertoa??
Kuinkas nyt...
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
sähä jo vastasit et runkkaamaha, itte kysyt ja vastaat
Kysyin että kuinka lappajärvisten (osan heistä) suut venähti,kun Jukka joutuu nyt vetämään käteen?
Tämä tietää selipaattia.
Itsetyydytyksessä ei ole mitään väärää eikä hävettävää, se on ihan normaali nykyisessä arjessa. Jokaisella on oikeus toteuttaa omia fantasioitaan.
Itsetyydytys pitää ehdottomasti saada verolle!
...sillä se on verotontatuloa.
Henkisesti terve mies ei hakkaa tattiaan!
Eihän se Eevis ainoa nainen siellä ole.
Jukka alkaa polkea vaikka Tarinaa.
Olen kanssasi samaa mieltä,itsekkin tapaan käydä töissä ollesani vessassa runkkaamassa ja tiedän koska olen miesvaltaisessa yrityksessä töissä että muutkin,jopa itse pomokin tekee samoin. Olemme kaikki iloisia ja jaksamme tehdä remonttitöitä toistemme kanssa☺️
Kannattaa olla varovainen...Siitä voi kasvaa karvoja kämmeniin tai tulla jopa sokeaksi.
Tatin hakkaaminen on kielletävä lailla. Notti siitä kirjoitii jossakin esimerkin jotta näin on jo tehty.
Aviotoon seksi on ykselitteesesti kielletty. Tästä ei pohojanmaalla tingitä. Runkkaaminenkin on rikos josta joutuu helevettihin käristymähän ikuusesti ja häjyläänen sörkkii hehkuvalla ranstakalla.
Miettikkää sitä ennenkä teettä syntiä.
Itäkylässä ei ole puutetta, allelaskevat mullikat aina valmiina lihan iloille :)