On päivänselvää, että Jussi Halla-Aho on valepukuinen alien. Verratkaapa olemusta alieneiden kuviin. Lisäksi puhuu kyllä loogisesti (olisko robotti), mutta puheiden sisältö on "ulkoavaruudesta".
Halla-Aho on avaruusolento
Anonyymi
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tästä ei paljon epäilyksiä voi olla ...
Eli madot ovat hyökännet hallitukseen
Ulkoavaruuden meitä ylempänä olevat olennot seuraavat maapalloa, sen kehitystä, puuttuen vain aniharvoissa tilanteissa tapahtumiin. Viesti ihmiskunnalle heiltä on, että elämäntapaa olisi muutettava, jotta katastrofeilta suurilta vältyttäisiin, näin ei kuitenkaan ala-asteella oleva ihmiskunta toimi, vaan suunta on kohti tuhoa kiihtyvällä nopeudella.
Halla-Aho toimii juuri päinvastoin kuin mitä pitäisi maapallon elämän kannalta eli ei edusta sitä korkeata tasoa, mitä ulkoavaruuden olennot, he jotka ovat keskuudessamme näkyvänä tai näkymättömänä.
Tästähän ei ole ollut epäilystäkään Jussi paran kohdalla. -Niin möykkäävä kansa vastaa kuin sille sanat suulle asetetaan on Jussin motto eikä tämä konsti ole pettänyt J:a joka
ei surua tunne matkalla pankkiin. ;)) Jussi osaa homman.