Elokuvamainen kolmonen murskasi suuren unelman

"TORUN–KARHU BASKET 70–58 (28–22) Yhteistulos: 152–151

Joskus todellisuus on tarua paljon ihmeellisempää – ja monin verroin dramaattisempaa." 😢

Osanotto kauhajokelaisille karun pettymyksen jälkeen. Ottelusta on tietysti analyysi Ilkassa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no tästä ei kauhajoki lehti paljon kirjoita maan suru eliittiporukas

Äänestä
  • Viimeksi oli 4 sivua koomajololehres

    Äänestä

Aloittaja

Taitaa olla laiha lohtu, että jos olisi päässyt jatkoon, niin vastaan olisi tullut sellaisia joukkueita, että olisi kärsitty oikein rökäletappio?

Suvereeni Suomenmestaruus kyllä lohduttaa. 🤗

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuorissa_on_tulevaisuus kirjoitti:

"TORUN–KARHU BASKET 70–58 (28–22) Yhteistulos: 152–151

Joskus todellisuus on tarua paljon ihmeellisempää – ja monin verroin dramaattisempaa." 😢

Osanotto kauhajokelaisille karun pettymyksen jälkeen. Ottelusta on tietysti analyysi Ilkassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu