Hei, onko kokemuksia Cryo21 kylmähoidosta selluliitin hoitoon ?
Itse menossa muutaman päivän päästä ja toiveet on kyllä korkealla,
kyse siis muhkuraisista reisistä.
CRYO21-KYLMÄHOITO
4
2893
Vastaukset
- Anonyymi
Tästä on jo aikaa, mutta muistatko kokemuksistasi? Itse miettinyt myös kokeillla Cryo21 hoitoja selluliitin takia. Onko sinulla suositella paikkaa? Itse asun Tampereella ja olen katsellut, että nämä ainakin tarjoavat hoitoa https://www.hypofix.fi/cryo-21/
- Anonyymi
Ei ole olemassa oikotietä onneen, tässäkään asiassa. Selluliitista pääsee eroon tai ainakin sitä voi vähentää harrastamalla liikuntaa ja noudattamalla puhdasta ruokavaliota. Riittävä vedenjuonti myös tärkeää.
En vaan voi ymmärtää itsensä lihavaksi laina/läskiksi syöneitä jotka kuvittelee että jollain kylmähoidoilla tms. pystyisi poistamaan hunoista elintavoista johtuvia esteettisiä haittoja. Vähän itsekuria ja viitsimistä kysytään, mutta sitä ei taida löytyä aloittajalta.- Anonyymi
Ei asiat ole noin mustavalkosia, esimerkiksi myös raskaudet vaikuttaa tähän. Itse olen tehnyt raskauden jälkeen suuren työn pudottamalla 35kg painoa, syön hyvin ja treenaan säännöllisesti ja monipuolisesti - vaan roikkuva alavatsa ei katoa vaikka painan 60kg. Ei voi yleistää että kaikki laiskat ja saamattomat kyseistä hoitoa ottaa.
- Anonyymi
Nyt kyllä kysyttiin kokemuksia kylmähoidosta, miten tuo sinun vastauksesi vastaa siihen. Aina on tuollasia pahansuopia täällä palstoilla kärkkymässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678