Onko Ebola tuotu tarkoituksella Eurooppaan pakolaisvirran myötä väen vähentämiseksi?
Eliitti on tietenkin rokotettu koska rokote on jo keksitty.
Muutenkin tuntuu että yritetään saada kaaosta aikaan aiheuttamalla kahtia jakoa kansan keskuuteen.
Joku viisas sanoi:" kun päättäjät ovat saaneet aikaan tarpeeksi vahinkoa aloitetaan sota jolla saadaan hävitettyä todisteet"
Eliitti on tietenkin rokotettu koska rokote on jo keksitty.
Muutenkin tuntuu että yritetään saada kaaosta aikaan aiheuttamalla kahtia jakoa kansan keskuuteen.
Joku viisas sanoi:" kun päättäjät ovat saaneet aikaan tarpeeksi vahinkoa aloitetaan sota jolla saadaan hävitettyä todisteet"
Vastaukset 11
Vanhimmat
Eikös ne rokotteet olleetkaan vain siksi että tapetaan sakkia?
"Onko Ebola tuotu tarkoituksella Eurooppaan pakolaisvirran myötä väen vähentämiseksi?"
Tietysti on, sillä lääketehtaiden tavoitteena on vaalean väestön hävittäminen. Samalla logiikalla aikanaan sikainfluenssa päästettiin laboratorioviruksena vain Mexico Cityn ilmakehään, josta se levisi turistien mukana globaalisesti. Vastaavasti ebolaa levitettiin alunperin vain Länsi-Afrikkaan, josta se leviää tummaihoisten mukana mm. Eurooppaan.
Olenko ymmärtänyt oikein.
Kun influenssa uhkaa ja kaikille tarjotaan rokotetta kyseessä on joukkomurhan valmistelu.
Kun Ebola uhkaa, ja rokotetta ei tarjota, sekin on joukkomurhan valmistelua.
Miten siis on, haluatteko te niitä rokotteita vai ette?
On helpompi tarkentaa rokotusten avulla tehtävä poisto niin että tehdään rokotteista vastenmielisiä joukolle joka halutaan poistaa sairaudella jolta rokote suojaa kuin päinvastoin. Haluttomia on ikävä saada rokotettavaksi jollain minkä pitäisi heidät tappaa pois.
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000006241344.html
Osaat varmasti älykkäänä lukea.
Mikä yritys myy valtioille corolla virus epäily testejä , mikä on hinta per testi yksikkö ,
Myykö sama firma sitten lopuksi valtiolle "lääkettä"
Onko tämä kaupanteko hyväntekeväisyyttä vai tuottoisaa bisnestä joista omistajat saavat osinkotuottoja .
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Robert_Koch
Kuka hallitsee , se pitää omistaa jotta voi hallita.
Krs taloissa ilmanvaihtokanava on yhteinen ,
Metrot ja junat , bussit , kauppakeskukset on nyt huimia paikkoja......tapahtumat päälle , nyt tapaamaan yhteistyö kumppaneita.
uolevi niittää heinää , nyt nukahdetaan kaikki
monella oli kalenterissa tapaamisia tällekin viikolle mistä ei voi olla pois edes kuoleman uhalla , ja heti ollaan poissa vaikka italiassa kuolleiden keskiikä 80 ja yli vuotta.
talouselämä ei osannut 50 luvulla laskea että on yli 70 vuotiaita joten yli 10 vuotta on menty ilman eläkettä , patoutunut eläkepommi laukesi nyt.
onko corllla jo slummeissa tai pakolaisleireillä...ai mutta siellä ei ole näitä 80 vuotiaita vuorien yli vaeltaneita.
https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000006435318.html
tässähän tää nyt sitte tulee....