Kulttuurivaihtoa suomen malliin

On se vaan kumma, että tällaista kunniakulttuuria ajetaan suvakkien toimesta väkipakolla suomeen.
Kiihkeimmät tämän kulttuurin kannattajat ovat vieläpä naisia.
Ei vaan oikein jaksa ymmärtää.

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/094f5234-28ac-43cd-a8f9-6f74ddea0228
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niinpä. Valkoiset femakot ovat outoja tapauksia.

He inhoavat vain valkoista heteromiestä, joka kuitekin on antanut naiselleen maailman historian ylivoimaisesti parhaimman aseman!?

Ja samaan aikaan he ovat täysin hiljaa muslimimiesten tavasta sortaa, pahoinpidellä ja jopa tappaa naisiaan???

Äänestä

Tämä ei aiheuta mitään reaktioita ns. feministeissä kuten vaikka Paula Vesalassa. Nythän ei ole kyseessä valkoisen heteromiehen vihapuheet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On se vaan kumma, että tällaista kunniakulttuuria ajetaan suvakkien toimesta väkipakolla suomeen.
Kiihkeimmät tämän kulttuurin kannattajat ovat vieläpä naisia.
Ei vaan oikein jaksa ymmärtää.

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/094f5234-28ac-43cd-a8f9-6f74ddea0228

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu