Maisaa itkettää kun nyt pitää jättää Monacon jetset-elämä ja Jari-Matin siivellä eläminen. Eihän se silti ikinä Jari-Matista tykännytkään, vaan siitä loiselämisestä. https://www.seiska.fi/Uutiset/Vuodatti-erokyyneleita-Itkuinen-Maisa-Torppa-palasi-it-pomon-luokse/1146430
Maisa Torppa palasi itkien it-pomon luokse
Anonyymi
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Styylaa kuulemma nykyään Markku Alenin kanssa. Rallin kupsuttaminen siis jatkuu.
Maisahan sanoi mediassa ennen erouutista, ettei hänen ja it-hepun välillä ole mitään. Naiset osaavat kyllä valehtelun jalon taidon vaikka jäisivät kiinni ja todisteet löytyisivät. Eivät myönnä koskaan, koska myöntäneet hävisivät historian kuluessa sukupuuttoon.
Hän vain varmaan kävi sen insinöörin luona pitkin öitä keskustelemassa omista elämän ongelmistaan Monakossa?
Niinhän se entinen tyttöystäväkin yritti selitellä. Ja nyt kuulemani mukaan neljässäkymmenessä vuodessa sillä on ollut melkoisesti suhteita kaksilahkeisiin.
Maisa kyllästyi Jarin lerssiin ja siinä olevaan 45 asteen mutkaan.
Edelliselle ukolle jäi lapsi ja Maisan tekoperse. Mitähän JariMatille jäi.
Matti kukkaroon jäi jarille ura meni ja verottaja vie vielä tuhkatkin pesästä.
Maisa oli Axl Smithin seksikaveri ja nosti siitä palkkion.
Kyllä se oli todella törkeä temppu ja senkin Jari Matti sieti.
Maisa ajatteli että Jari Matti sietää myös tämän pettämisen IT johtajan kanssa.
Jari Matille paljon voimia ja toivottavasti löytyy hyvä Suomalainen nainen rinnalle.
Joo se oli tämä tapaus "Kuhan kuvasin"
Kukahan julkkispelle seuraavana Maisan käsittelyä kaipaa?
No kuka susirumaa vetyperoksidiblondia nyt kaipaisi...panohommiin ehkä, muttei mihinkään missä tarvitaan ÄO.ksi jakojäännöstä suurempaa. Edellinen boyfrend oli lätkäjoukkue ja viimeisin rallitiimi 🧠
Jokohan Maisa saanut riittävän leiman otsaansa , ettei enää kelpaa kenellekkään ?
Luulisi kaikkien miehien välttelevän Maisaa.
Kuka tuollaisen yhteishyvän haluaa kumppanikseen ? Joku voi kerran kiksauttaa ja siihen jää.
Julkkujen nyky meininkiä on. Niin kun on vaan mahdollisimman isot silikonitissit niin sellaista kannattaa tavoitella elämänkumppanikseen?
Mun vaimolla on rintaliivit sitä pienintä kuppikokoa. Mutta onneksi sillä on sentään järkeä nuppikoossa. Niin ja silti rakastan sitä!
Lehdistön pitäisi unohtaa tämä turha Maisa julkkis. Niin kauan hän keksii näitä juttuja, kun lehdistö ja TV on kiinnostunut. Jättäkää hiiteen. Mikä hän on. Ei mikään. Turha ja ruma. Kuinka monta elämää, perhettä hän pääsee vielä tuhoamaan. Jari-Matti on nyt ollut naiivi, kun on repsahtanut tuollaiseen pintaliitäjään. Toivottavasti ralli kulkee kaikesta huolimatta.
Länsimaailman rappio on toteutunut, ryssät olivat oikeassa.
Kohublodin vuodatukset kiinnostaa varmaan ihmisiä?
Kattokaa BB:tä ja temppareita pellet.
Kyllä oli tuossa kuvassa rupsahtaneen näköinen otus. Ei ihme että on jäänyt rannalle ruikuttamaan.