Uusi Sihteeriopisto on suht kuollut paikka jo syntyessään.
Minne vanhan opiston sulkemisen jälkeen hupakot sekä asiakkaat ovat siirtyneet?
Eikai oikeasti tänne suomi24, alastonsuomeen, kikkiin jne jne, jossa nuoret likat tarjoaa itseään "sponssia" vastaan, a.k.a antaa pillua jostain 100e:sta?
Tuntuu et koko homma on mennyt ihan pelleilyks.
Mitä mieltä?
Vanha Sihteeriopisto ja nykyiset markkinat
Anonyymi
3
152637
Vastaukset
- Anonyymi
Seksisaitti on uusi foorumi ja ilmoittelu on siirtynyt seksitreffit.fi sivustolle.
- Anonyymi
Seksitreffit - https://hespac.com/victoriamilanfi.htm
Liittyminen on ilmaista ja suurinta osaa sivuston ominaisuuksista pääsee käyttämään ilmaiseksi. Täysjäsenyys ei ole ehkä ihan markkinoiden edullisin, mutta seuranhaussa laadusta kannattaa maksaa.
- Anonyymi
Streffit.fi on hyvä sekä real escort.fi ja vielä on ainakin euro girl escort mitä lie muita mutta kyllä noistekin ensihätään seuralaisia löytyy .
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342704Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2592284Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221403- 1151062
- 961011
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041003Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13902Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La55798Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50751Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.277732