Mano, tiedätkö mistä harhasi johtuvat?

Mano kannattaisi varmasti käydä lääkärissä juttelemassa? Uskoisin lääkärin auttavan sinua elämässäsi ja samoin voisit ehkä jopa lopettaa loputtaman kesälomasi.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mano on unohtanut, että vain otetut lääkkeet auttavat.

Äänestä

Narsiamiin ei yleensä tehoa terapia eikä lääkkeet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mano kannattaisi varmasti käydä lääkärissä juttelemassa? Uskoisin lääkärin auttavan sinua elämässäsi ja samoin voisit ehkä jopa lopettaa loputtaman kesälomasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu