Kysyisin pärjääkö ikämiehissä 180 kilon nostolla mitenkä? 110 kilosissa?
Maksimivoimapunnerus
6
172
Vastaukset
- Anonyymi
Voi ehkä pärjätäkkin. Siitä kiinni kuinka kovat kilpakumppanit on vastassa.
Ja muista että nykyään testattu laji, joten ei ehkä kannatakaan kisata. - Anonyymi
Voi tsiisus. Olen treenannut koko ikäni puhtaana,.
- Anonyymi
Älä nyt vaari hermostu.
Kunhan nyt vaan heitin ajatuksen ilmoille.
Ei pidä heti hermostua kuin sonni punaisesta pyyhkeestä.
Ennen laji oli testaamaton ja todella suosittu. Nykyään testataan ja kisaajat vähentyneet, kuten myös tuloksetkin laskeneet..
- Anonyymi
Mikä on ikäsi?Kyllä kisoihin voi mennä tuolla tuloksella.Jos olet 60 niin voit päästä helposti mitaleille.Viitasaarella on kaveri joka nostaa 190kg,mutta se on ainoa.
- Anonyymi
olen 12
- Anonyymi
Kiva tietää,mutta miten liittyy aiheeseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle222898Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A102012Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.561860Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671799Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell971753Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1211694Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761506Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001255Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141252Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311198