Miksi ette ota itse ?
Miksi täällä pyydetään muita ottamaan yhteyttä
12
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Vastaan kaikkien puolesta : koska ollaan niin vitun saamattomia laiskoja paskoja
- Anonyymi
Minä en pyydä naista ottamaan yhteyttä. Otan itse heti kun olen varma eikä enää pelota enemmän kuin voin pelkoa voittaa. Pelaan tosi varman päälle. Mutta eipä mulle tule kuuloonkaan muu kuin, että ollaan ainiaan yhdessä koska kaipaan vaimoa, perhettä ja kotia, joka rakennetaan kalliolle. Vaimo on puolet siitä kalliosta.
- Anonyymi
Ottaisin heti ja nyt yhteyttä, jos olisi vaikka edes se numero...
en uskalla ottaa yhteyttä, eipä kyllä ole numeroakaan. joten ollaan saamattomia ja kirjotellaan ikävää palstalla! =(
- Anonyymi
Voi teitä rassuja. Olen seuraillut kirjoituksianne muutamia vuosia, ja koko ajan olette hokeneet samaa. Eikö teidän olisi aika jo toimia. Tämä viesti vanhalta ja viisaalta mummelilta.
- Anonyymi
Koska olen täysin seinähullu eikä kukaan varmasti halua seinähullun yhteyttä ottavan lisäksi olen rakastunut vain yhteen mutta mitäpä sillä väliä kun olen täysin seinähullu.
- Anonyymi
Koska hänellä on numeroni, mutta minulla ei hänen. Hän varmaan ottaisi yhteyttä, jos haluaisi.
- Anonyymi
Oletko antanut hänelle numerosi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletko antanut hänelle numerosi?
Saanut sen välikäden kautta.
- Anonyymi
Se ei ole mahdollista, ei mitään tietoa numerosta.
- Anonyymi
Nii, tai liekö tulossa uusia kahvilaatuja sitten.
- Anonyymi
Onhan kauramaitoa saatavilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045241Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325996SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011203Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17110805Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369681Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858478Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491