kerta täytyny tiedossa olla ennen valtuuston vihreälle oksalle
äänestystystä että kyseessä petos rikollinen?
no onhan pormestarikin väkivalta rikollinen rattijuoppous tuomittu ..
sitä siellä saatte, mitä ootta tilannu hehe
äänestivät sen halmeenki aikoinaan ku nyrkkiään heristi mainoksissa
no tämä yhden puheenko piti ja sairaslomaa suurin osa ajasta ja lopulta ampui luodin päähänsä
äänestystystä että kyseessä petos rikollinen?
no onhan pormestarikin väkivalta rikollinen rattijuoppous tuomittu ..
sitä siellä saatte, mitä ootta tilannu hehe
äänestivät sen halmeenki aikoinaan ku nyrkkiään heristi mainoksissa
no tämä yhden puheenko piti ja sairaslomaa suurin osa ajasta ja lopulta ampui luodin päähänsä
Vastaukset 4
Vanhimmat
Lasten kanssa työskentelevän täytyy esittää rikosrekisteriote ja terveystodistus, että pääsee edes lähellekään. Politiittisessa toimessa mielenterveyden ongelmista ja rikostaustasta ei ole kai mitään haittaa.
poliittisessa toimessa pitää vain sietää pskaa sataa niskaan jos nämä pitä puhelintaa auki ja lukee jotain forumeja?
mut vihreä oksa lopuks ikää, sopeutumiselkäke tosin ei taida enää nii paljon ku ennen.. yllättävän monilla tästä tuesat huolimatta ei pää kestä mut ehkä osa sen näköisiäkin
tämä husu tuntuu taas hyvinkin vahvalta henkisesti, hän uskoo asiaansa
Vai vahva, yrittää pönkittää heikkoa itsetuntoaan valheilla ja muustakaan terveydestä en menisi takuuseen
Nyt ei ole pelkästään kysymys ko. rikollisuuteen taipuneen somalin äänestäjien suhteen kansallisesti suomalaisten äänestämisestä!
Teidän tulee ymmärtää maahanmuuttajien eli jo yksistään somaleiden yms. äänillä pääsee valtuustoon ja eri puolueissa on näitä "haravia" ollut ihan jatkuvasti käytännössä kaikissa puolueissa vaan ei Liike Nyt ja Rkp (vaikka on heidän hyysäämisen tukijoina)!
Jatkossa tämä yksi "husu" ei pääse jatkoon se on jo varmaa, mutta tulossa on jonossa jo uusia vastaavia yrittäjiä, ja heitä tulee jo lähtökohtaisesti varoa jos aioimme säilyttää tasaveroisen ja lahjomattoman poliittisen järjestelmän ja kaikki mitä se sisällään pitää!
Myös työ-ja hallinto yleensä ! Värillä on väliä joissain tapauksissa todella! Kuteh nyt jo muutamien kohdalla on tapahtunut!
Luottakaa suomalaiset toisiinne ja lopettakaa katkerat piikittelynne oman maan edustajille ja poliitikoille!