OHISALOLTA MENEE KAIKKI OHI !

ministeri -kanisteri ohisalo on ulkona eduskunnan juuri käymässä kyselytunnilla ja levittelee käsiään HEHEHEHEHEHEH

Onkohan työn vanhemmat kovinkin ylpeitä lapsestaan joka on jopa ministerin tuolilta ja aitiopaikalta valmis sekoittamaan itseään ja koko ministeriönsä ja eduskunnan työtä ?

Tuo pentuhan kuuluu vielä lastentarhaan !
18<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Akkahan on ihan pihalla ja vastailee kysymyksiin höpöttämällä aivan muista asioista mitä siltä kysyttiin ja sit ihmettelee että mikä nyt, oliskohan aiheellista tehdä huumetestit?

Äänestä

Ohisalo antaa oikein hyvin takkiin Halla-ahon oksettavalle rasismille.

Äänestä
  • Olen rasisti ja ylpeä siitä !

    Äänestä

RASISMIKIN ON PAREMPI KUIN HUUMEHÖRHÖ OHISALO

Äänestä

Kannabis kaduille vaan? Vihreää unelmaa...

Äänestä
  • Juu kannabista vanhuksille niin naurattaa vaan kun on köytettynä sänkyynsä paskat vaipoissaan?

    Äänestä

Oikeusvaltio epäonnistunut. Irakista vai mistä valtiosta rouva haastelee? Suomen asia ei ole puuttua vieraan valtion sisäisiin kahinoihin.

Äänestä
  • No ei kai Suomen poliisi voi Irakkilaisia niiden omilta murhamiehiltä suojella Irakissa ?.

    Äänestä

OHISALO ON MORFINISTI.

Äänestä

Toistaa kuin dementti tuota oikeusvaltiotaan.

Äänestä
  • Juu, jännä SISÄMINISTERI meillä kun kantaa niin suurta huolta siitä että meidän kotimaan olisi oikeusvaltio kaikille muille paitsi omalle kansalle.

    1Äänestä

kokkeleilla muutenkin niin tyhmiä kysymyksiä, ettei niitä kukaan järkevä edes kuuntele.

Äänestä

HOITAJAMITOITUS koko hallitukselle Koko hallitus on mitoitettava ulos suomesta

Äänestä

Alkaa Suomen varat loppua kun matut alkaa kuolla siellä ja täällä. Kultamunat tuottavat lakimiehille jo eläessään satumaisia summia veronmaksajien pussista, maksavat jopa matuille että tulevat asiakkaaksi.

Äänestä
  • No saatoit osua juts asian ytimee hyvä ! Että silleen.

    Äänestä

Onko tuo Suomen tämän hetken pahin inhokki

Äänestä

Ohisalo ajoi kerran autollaan ohi salon.

Äänestä

Alkaa mennä husun tasoisiksi jopa alle sen. Karkoitettu lähti vapaaehtoisesti, otti rahat ahneuksissaan, kehui kotona rahoillaan ja nips.. veivät rahat ja nirri pois

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ministeri -kanisteri ohisalo on ulkona eduskunnan juuri käymässä kyselytunnilla ja levittelee käsiään HEHEHEHEHEHEH

Onkohan työn vanhemmat kovinkin ylpeitä lapsestaan joka on jopa ministerin tuolilta ja aitiopaikalta valmis sekoittamaan itseään ja koko ministeriönsä ja eduskunnan työtä ?

Tuo pentuhan kuuluu vielä lastentarhaan !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu