Millaisen haluaisitte että siittä tulee?
nyt on doctor strangesta tulossa 2: osa
7
1523
Vastaukset
- Anonyymi
Ehdottomasti enemmän "siittämistä."
Marvelin ensimmäinen R-rated niinkuin aikuiselokuva, jossa Stephen Strange kaataa demoneja, seireenejä ja succubuksia petiin rakkauden loitsuin ja viimeinen puolituntinen olisi ihan orgastista psykedeelistä silmäkarkkia.
Pääosan esittäjä muuttaisi nimensä ja olisi pelkkä Benedick. Ei väliä olisiko Cumberbatch vai Wong. Myös heidän keskinäinen suhteensa voisi sisältää #siittämistäpuute.
📼- Anonyymi
Shuma-Gorath mukaan työntämään lonkeronsa joka paikkaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Shuma-Gorath mukaan työntämään lonkeronsa joka paikkaan.
"Ouh, that's... uuuuh... strange."
Saa nähdä mitä tästä tulee, kun eka osan käsikirjoittaja ja ohjaaja vaihtuivat jo kesken kaiken. Marvel on tosiaan Multiverse of Madness, koskaan ei tiedä mikä projekti tulee tiensä päähän ykskaks. Puolet Disney ja Hululle suunnitelluista tv-sarjoistakin on jo peruttu.
📼 - Anonyymi
Kannatetaan Dr Strange voisi käyttää maagisia voimiaan naisten kaatamiseen.
Itse ainakin nussisin kaikki kauneimmat naiset jos omaisin maagisia voimia. Jokainen jota haluaisi antaisi.
- Anonyymi
no, kaikki varmaan jo arvaa millainen leffasta tulee, esim tulevasta batma leffasta voi jo sanoa että siitä tulee superkehuttu ja ylistetty, ihan jo sen takia että batman ei siinä ole lihaksikas yms
- Anonyymi
Mä luulin trailerin perusteella itse asiassa, että kyseessä on The Crow -leffan remake, eikä Batman. Harmi vaan, jos ja kun Bat-leffoihin pitää aina vääntää samat konnat mukaan. Onneksi Jokeri puuttuu tästä versiosta ainakin tämän hetken tiedoilla.
📼
- Anonyymi
Chadwick Bosemanin kuoleman takia ilmeisesti ainakaan Black Pantherin cameota on leffaan turha odottaa. Sam Raimi ohjaa, mutta tuskin leffassa paljonkaan on suoranaisia kauhuelementtejä.
Marvel Zombies -leffa Raimin ohjaamana olisi ollut ehkä parempi idea?
📼
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!1182728- 872391
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai651870- 561797
- 1681749
Oletko ymmärtänyt
Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?1581576Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin
"Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I461566- 1231383
Jokainen suomalainen on velvollinen puolustamaan Suomea
Kaikilla Suomen kansalaisilla on maanpuolustusvelvollisuus eli velvollisuus osallistua Suomen puolustamiseen. Miesten m3871306Paraneeko ilmapiiri nyt?
Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket281279