Nämä nykyiset "tosi-tv" formaatithan on ihan selvästi kopioitu aikoinaan huuhaalla olleesta meiningistä! Täällähän niitä ensitreffejä ym. tapahtumia oli pilvin pimein. Oli saunailtaa, musiikkia ja kuvia, huulenheittoa kuin spitaalisilla konsanaan ja kaikkea hauskaa muutenkin. Toki myös ikävämpiä "parisuhdekriisejä", mutta kaiken kaikkiaan kivaa seuraa ja hupailua tosi paljon vuosia sitten.
Onkohan nykyään enää kenelläkään sellaista luonnetta, että osaisi pitää HAUSKAA somessa vieraiden kanssa, vai onko kaikki nykyään niin pelottavaa ja kiellettyä, ettei edes nimettömänä osata hupailla?
Tiedä häntä, ja tiedä hännästäkään mistä nämä mieleen tulivat juuri nyt..? Kunhan ajankuluksi ennen maatemenoa naputtelin.
Good Night Wanhat ystävät, Toivottavasti elämä on kohdellut reilusti :)
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTFft7issyJ4HhMYBgbdOWaXaE6isXHBKGr4nIKAolPdy39ccn_&s
-PD-
Ensitreffit Huuhaalla
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Mie jo nukuin 2 tuntia olkkarin matolla. Nyt uni ei heti tule. Tosta ensitreffeistä saunajutusta tuli muisto mieleen.
Nainen tuli viikonloppukylään. Mentiin kylpemään puulämmitteiseen saunaan. Tahtomattani minulla alkoi jöpöttämään.
Sori että se käyttäytyy noin sanoin naiselle. Se ei kahteen viikkoon ole nähnyt naista eevan puvussa. Iloitsimme siinä waltarilaisen tapaan.
Sitten mentiin vielä jälkilöylyihin.
' suntio f ' - Anonyymi
Meikä ei voi sietää jotain temppareita tai kim karzasseja. Big Brotherin taas katson aina syksyllä.
- Anonyymi
En osaa sanoa koska en tunne vertailukohtaasi, sitä vanhaa aikaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741