Olen menossa kyseiseen operaatioon ja nyt kaipaisin kokemuksia sellaisessa käyneiltä. Missä kävitte? Oletteko tyytyväisiä lopputulokseen?
Mastopexia + implantit
Anonyymi
2
100
Vastaukset
- Anonyymi
Olen tehnyt ensin mastoplexian viime kesänä Tampereella Plastikkakirurgia W:ssä ja joulun jälkeen on tulossa pienet implantit samassa paikassa. Kohotus oli mulle ykkösjuttu, joten se tehtiin ensin, ja halusin vielä siinä kohtaa suurennusta miettiä (vaihtoehtona oli rasvansiirto). Ja tuota väliä on kai hyvä pitää vähintään kuukausia, jotta mastoplexian arvet ehtii kunnolla parantua, eikä veny.
- Anonyymi
Ja lisäyksenä, oon ollut mastoplexiaan tyytyväinen. Implanteista en tosiaan vielä osaa sanoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022306- 1151801
- 881449
- 1331397
- 1171266
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘741248Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis631111- 511067
- 36992
- 33844