Tajuatteko mitä olette tekemässä? Te jatkuvalla persujen rienaamisellanne aiheutatte sen, että persujen kannatus vaan nousee. On todella lapsellista ja hölmöä tuollainen. Jos minä haluaisin vastustajan kannatuksen romahdusta, minä toimisin päinvastoin. Kehuisin maasta taivaaseen vihervasemmiston, niin kannatus alkaisi hiipua. Toimitte kyllä tosi hölmöllä tavalla tässä.
Kysymys niinsanotuille suvaitsevaisille
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Totuus persuista ei ole rienaamista.
Ei se mitään totuutta yleensä ole.
Tästä tempaistiin viestini pois jossa luettelin valheita persuista. No, kerron nyt että persut samaistuvat maassa vähiten natseihin vaikka heitä eniten siitä valheellisesti syytetään. Kun vihervasemmisto himoaa juutalaisten vihollisia maanosaan, se nostaa tietysti antisemitismia. Persuja syytetään jopa natseiksi, mutta he tekevät palveluksen juutalaisille kun eivät halua maanosaan juutalaisten vihollisia. Eikö tämä selvä?
Jatkan aamulla näiden valheiden listaamista ellei ole muuta tekemistä.
Vihreillä itsellään on saksalaiset NATSIJUURET. Siitä löytyy lehtiartikkelikin kuvan kanssa.
Ja ne saatanat irvailee perussuomalaisia natseiksi. Onneksi tieto heistä paljastuu ja leviää.
Aloittaja on harvinaisen oikeassa. Juuri tuosta on kysymys. Perussuomalaisten itsensä ei tarvitse tehdä juuri mitään, kun vastustajien räkyttäjät hoitavat kannatuksen nousun. Tietenkin Halla-aho taitavana organisaattorina seuraa ja ohjaa tilannetta tarpeen mukaan ja kaikki sataa perussuomalaisten laariin.
Ja hyvä niin.
Persujen kannattaa seuraaviin vaaleihin kustantaa muutama vastapuolenehdokas suomikiertueelle. Eräs husu ainakin
*pssssssst!*
Ole vaiti!
TV: persu
Tässähän pääsee helpolla kun ei tartte kuin vihellellä vaan kun vastustaja tekee meille kannatustyötä! :D