Vihreät antaneet rahoitusta tyttöbisnekseen?

Kyllä on hienoja politiikkoja meillä, milloin löytyy kytkökset mafiaan?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kanerva ja Saarela mainittu

Äänestä

Sekä iso liuta demareita hallituksemme arvopohja alkaa selkiytymään suomen kansalle.

Äänestä

hunajalla on nuolioita kärpäset lähtee lentoon,

Äänestä

On siellä varmasti myös homoille ollut tarjontaa eikä vain tyttöbusinesta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kyllä on hienoja politiikkoja meillä, milloin löytyy kytkökset mafiaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu