kuka arvaa merkin

https://www.youtube.com/watch?v=fFyVNxZ4kHQ

Vanteesta voisi saada osviittaa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Model X näyttää lukevan.

Äänestä
  • Akusto palaa 5 tuntia niin koko auto sulaa maantasalle. Joo niinhän tuossa mainitaankin, että tesla model X.

    Äänestä

Teslan takuu ei kata off-road-ajoa, kuten tuollaista jäällä seikkailua. Voi mennä omistajan pussista, jos ei ole erikseen palovakuutusta.

Äänestä
  • Vähän jäi epäselväksi, että onko omistaja tuossa tuhkakasassa ?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vähän jäi epäselväksi, että onko omistaja tuossa tuhkakasassa ?

    Alumiini alkaa sulaa herkästi joten ei jää kuin uudenvuoden tinat jäljelle?🤣🤣😂

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=fFyVNxZ4kHQ

Vanteesta voisi saada osviittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu