Raiskausten määrä tuplaantui
Anonyymi
28<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Ilmoitushalukkuus ei ole noussut., vaikka tietyt tahot tätä väittävät. Väitteellä yritetään pehmittää ulkomaalaistaustaisten yliedustusta raiskauksista
Orgasminkärsimyskorvaushalukkuus puolestaan on noussut vähintäänkin samaa tahtia, samoin korvauksen euromäärä. Syitä:
- matu-uros ja matutyttö sopivat että tehdäämpäs rikosilmoitus.
- matu-uros tarttuu iloisen linnavieheen koukkun somessa.
Ja varmudella pamahtaa jotain 10000 ...15600 eur/rikosväite nettona tilille, valtiokonttorista, meidän veroeuroista.
Lähestyy ruotsin lukuja.
Hei koska se raiskausaalto tulee?!
Jos osaat lukea, niin alkoi 2015.
Niin, paskavyöryn alkaessa rajan yli! Miten idioottimaisia ihmiset Suomessa olivatkaan! Pelkkiä nuoria elintasopakolaismiehiä ottivat vastaan ja pakottivat varusmiehet vielä kantamaan niiden kassit!! Missä ne oikeat hädänalaiset olivat????
Missä murjaanimatut - siellä raiskausongelmat!
Kusipääpoliitkot oikeaan vastuuseen!!
Tekeehän niitä raiskauksia suomalaisetkin, jopa naiset. Miksi niitä ei saisi tehdä myös musut ja muutkin kuten nekut.
Just! :/
Tässä sulle hyvä resepti, kannattaa kokeilla! :)
Köysi Rasva
Lisää kaula
Hyppää
Kiitos yltäkylläisen maahanmuuton, kaikki rosvot vaan tänne, toivoo vihreät ja vasemmisto.
Mutta millään ei ole tekemistä minkään kanssa ,toteaa vihervasemmisto ry.
eipä yllätä
No ei todellakaan.
Vihreää unelmaa jota SDP tukee kepun malliin..
Oulussa lapsiin kohdistuneet lapsiraiskaukset ei saa unohtua, eikä unohdu
Turvaoaikkaturisteista vain haittaa.
Vihervasemmiston märkä unelma on siis toteutumassa.
Moni näistä lasten raiskaajista on niitä 2015 Sipilän ja Orpon suomeen hankkimia Irakilaisia sotilaskarkureita.
Ohisalon vika.
Miten rintamakarkurit voivat marssia tänne monen turvallisen maan läpi? halooooooo!!!!!!
Lapsiakin nuo raiskaa, jopa joukolla.
Petomaista touhua.
Missä raiskaus, siellä mamu
Vieläkö haluatte lisää "monikulttuuria", "kansainvälisyyttä" ja "työvoimaa" ulkomailta?
Millon teille oikeasti riittää murhaaminen ja raiskaaminen?
Näiilä on tarkoituskin tulla tänne terrorisoimaan vääräuskoisa ja te vain narsistisesti suvaitsette, mutta ette te sillä enää pysty kilpeänne kiillottamaan.
Hyysärin Sanomien naurettavaa propagandaa ohi kaikkien tilastojen! Mukamas kasvu johtuu vain ilmoitusten lisääntymisestä!
Miten hitossa se yleisin raiskaajan nimi sitten on yhtäkkiä Mohammed?
Joo, ja henkirikoksiakin ilmoitetaan enemmän kuin aiemmin. Aikaisemmin ei vain viitsitty niin paljon ilmoittaa eikä tutkia.
Pahuus on noilla geeneissä