Isänmaan petturit juhlii linnassa

Anonyymi

Irvokasta, että kehtaavat juhlia, kun EU:ta kannattavina ovat samalla Afrikkalais-islamisaation asialla.

EU:n ääriliberaalit saatanalliset ovat ”arvoineen” levittämässä kehitysmaalaisia ja Islamia yhä vain mantereelle samalla puhuen eurooppalaisista arvoista, vaikka tuhoavat niitä !

Puhuvat kuinka hyvä maa meillä on ja samalla tuhoavat isänmaatansa ja sen maatlouttakin jopa alistumalla EU-saatanan tahtoon.

Maailmaa hallitsevat tällä hetkellä erityyppiset perkeleet joka helllvetin ilmansuunnassa.

Viisautta löytyy vain harvojen maiden päättäjistä.

10

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin...6.12 ja linnan juhlat ovat irvokasta komediaa isänmaallisuudesta. Suurin osa kutsutuista vieraista tekee täysipäiväistä työtä sen eteen, että EU:n valta ja haittavaikutukset suomeen vain kasvavat tulevaisuudessa, mutta 6.12 he hehkuttavat suomalaisuuttaan ja itsenäisyyttämme median edessä. Pikkuisen on ristiriitaista toimintaa.

      • Anonyymi

        Hyvä kun joku muukin on oivaltanut viimeinkin tämän EU:n tuhoisuuden Suomelle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hyvä kun joku muukin on oivaltanut viimeinkin tämän EU:n tuhoisuuden Suomelle.

        Ennen EU:ssa kuin teidän kanssanne Putinin Venäjässä.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Ennen EU:ssa kuin teidän kanssanne Putinin Venäjässä.

        Kristillinen anarkia, nam


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ennen EU:ssa kuin teidän kanssanne Putinin Venäjässä.

        demarit äänestivät itsenäisyysjulistusta vastaan ja aloittivat terrorin ja kapinan
        venäläisen sotaväen tuella ja aseilla 1917
        ja sama meno jatkuu


    • Anonyymi

      Paljonko ne mitalit tulivat maksamaan, joita veroparatiisiväen Niinistö jakelee henkilöille, jotka eivät ole sotaa nähneetkään ?

      VEROPARATIISILINNANJUHLAT tulisi peruuttaa, kunnes jokaisella Suomen kansalaisella, on aidot perustuslailliset oikeudet, aitoon perusturvaan, aitoihin työpaikkoihin, kunnollisiin palkkoihin ja kunnollisiin sairaus- ja kansaneläkkeisiin.

      • Anonyymi

        äänestä perusuomalaisia ehdokkaita niin yhdessä teemme parhaamme


    • Anonyymi

      Oikein kivaa, että linnanjuhliin pääsee myös muslimeita, heillehän se on kunnia-asia. He ovat myös rohkeita ja noudattavat oman kulttuurinsa tapoja, he eivät naisia kättele! Mukavaa katsella telkasta, millaiset kuteet kenelläkin on, siitä voi ottaa vähän vihjeitä omaankin tyyliinsä!
      onneksi meillä on edes kerran vuodessa juhlat ja mielenosoitukset. Rahvaskin piristyy näin pimeänä aikana ja on edes hetken ilman itku-parku-raivari kohtauksiaan!

    • Anonyymi

      kaik on mennä pieleen kukkuumies linnassa onneksi maan petturi ei ollut siellä se iso nenänen rumamies kyllä kansatietää

    • Anonyymi

      Viettävät linnassa itsenäisyyden muistojuhlaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      71
      4115
    2. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      15
      2664
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2267
    4. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      11
      2233
    5. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2167
    6. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2131
    7. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      2083
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      598
      1911
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1905
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1673
    Aihe