Mitähän skandaaleja tänään Linnassa tapahtuu?

Kovat ovat jännitteet politiikassa. Tuleeko räjähdys tanssilattialla vai vasta jatkoilla?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sannan tamponi tippui lattialle ja yksi hirttmään menossa oleva
punikki etsi uhriaan köyden kanssa

Äänestä

Mitään ei tapahtunut eliitin statusmielenosoituksessa. Koreaa oli porvariston chillattu särmä.

Äänestä

Yksi kyydistä pudonnut näytti tissinsä...

Äänestä

Joku esitteli uutta kännykkäänsä ja sitä paheksuttiin

Äänestä

Skandaalia koko kekkerit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kovat ovat jännitteet politiikassa. Tuleeko räjähdys tanssilattialla vai vasta jatkoilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu