Naisen alapään karvoituksesta

Anonyymi

En ymmärrä miksi ikäseni ( oon 31v ) kaverit jankuttavat posliinipillusta? Ei siinäkään pahaa ole. Mutta ei ole ainoa malli. Mua sytyttää siistitty lyhyt kolmio ja jos se vielä tumma.

Varsinkin jos nainen ottaa pikkareitaan pois niin, että hitaasti paljastaa alapäätään niin onhan siinä heti jo nähtävää verrattuna ihoon. Puhumattakaan kun levittää jalat ja häpyhuulet, niin kontrasti on niin upea mitä ei edes nuoret pojut osaa kuvitella. Kun näkisivät niin laukeaisivat housuihinsa.

8

980

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Totta puhut pieni irokeesi alempa nude kyllä vanhempikin karju siinä sulaa kun kieltään sinne laittaa

    • Anonyymi

      Makuasioita tietty. Siistitty mutta kevyesti 'tukistettavissa' oleva karvoitus kummulla ja alempana posliinia kielelle on naisellinen ja maukas jo visuaalisesti ;-)

      Tämä tietystikin naisella jonka kanssa kemiat ja kokonaisuus istuu puolin ja toisin.

    • Anonyymi

      Pornoteollisuuden tekemää muotia tämä karvattomuus. Itseäni kiihottaa eniten ja uskoisin ihan vaan primitiivisesti karvainen vittu. Alkukantainen merkki naisen sukukypsyydestä jne. Aamulla hyvin pesty pimppa iltaseksiin riittävä niin saa siihen aidot tuoksutkin mukaan. KYLLÄ KYLLÄ!

    • Anonyymi

      No samaa mieltä olin myös kunnes sain ekan kerran posliinia baari illan pokalta, en ole sen jälkeen haikaillut karvapillujen perään. Niin ja karvojen ajeleminen käy myös hyvästä esileikistä voin kokemuksesta todeta. M22

    • Anonyymi

      Kyllä se letitetty on paras. Kaksi kunnon lettiä, mies voi sitoa ne oman selän takaa kiinni, niin eipä pääse luiskahtamaan pienikään ulos.

    • Mitä siitä jaagaamaan. Kokeilee ajella posliinipilluksi ja katsoo, miltä se tuntuu ja tykkääkö partneri. Jos tykkää, niin jees, jos haitat on hyötyjä isommat, niin kasvaapa nuo karvat takaisinkin. Toki posliinipillu on mukavampi nuoleskella, mutta siististi trimmattukin toimii. Posliini tuo vaihtelua trimmattuun arkipilluun. Paksu karvatuhero soveltuu ihan hyvin panemiseen, mutta nuoleskelun kanssa menee haastavaksi.

    • Anonyymi

      On teidän kavereilla jutut. Ei meidän kaveriporukassa jankuteta posliinipilluista.

      • Anonyymi

        Eikä meidän, tosin on kyllä pinppa kelvannu hyvin ilman karvoja enkä on jankutusta kuullu.
        Ei tulis mieleenkään enää kasvattaa karvaa.
        Kati22


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      135
      875
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      44
      637
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      21
      578
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      110
      543
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      532
    6. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      525
    7. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      56
      503
    8. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      468
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      121
      465
    10. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      22
      427
    Aihe