Näin tulee käymään. Suurin osa heistä tulee sulautumaan muslimiyhteiskuntaan ja avioituvat uudelleen muslimimiesten kanssa. Heillä ei oke muuta mahdollisuutta sillä islamista eroaminen on lähes mahdotonta. Lapsista osa tulee radikalisoitumaan, sillekkään emme voi mitään.
Al Hodin lapset äiteineen palaavat
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tärkeintä että palaavat, jotta natsismi ei voita tätä taistelua. Sitäpaitsi näistä naisista tulee loistava lisä täydentämään antifasistisia voimia.
Moni suomalainen lapsi tulee kuolemaan näiden ISIS-psykopaattien takia.
Näin tulee käymään.
Sille vaan ei voi mitään. Sen on hallitus jo hyväksynyt.
Millä ne edes voi tulla kun yksikään lentoyhtiö ei ota noita koneeseen eikä suomessa voi liikkua täysburka vai mikä tuo on julkisesti ja monessa maassa on nuo kielletty pitää julkisella paikalla.Pitää olla tunnistettavissa ja ei naisia voi laskea edes naislääkäriin heti ilman vartijoita jotka aina miehiä sillä terroristeja ovat.
Suomi voisi tuoda ne jotka luopuu ja laittaa länsimaiset asut päälleen niin sitten ei varmaan radikaali nainen koska Isis nainen ei IKINÄ luovu tuosta burkasta vai oliko hijabi
Siis emme tälle voi mitään, kun emme halua voida mitään. Siis siksi, kun meitä opastaa "kansainväliset lait ja sopimukset" ja oma jakamaton typeryys.
Joko alle 7-vuotiaat lapset palaavat ainoastaan, tai sitten sieltä ei palaa kukaan.