Joko tuli selväksi?

Vai jatketaanko vielä.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mikä?

Äänestä
  • Muuta Usaan ja Detroitiin jota ilmeisesti ihailet huolella eli siellä Sinua tarvitaan. GO FOR IT!!!!

    Äänestä

  • Yhdysvaltojen väkiluku n 330 000 000. Siitä 46 000 000 ruokajonossa. Siinä on suhdannetta.

    Äänestä

ei tullut... jatketaan

Äänestä
  • Muuta Usaan ja Detroitin kaupunkiin koska sulla on ilmeisesti halua pelastaa kaupunki joka kituu autoteollisuuden luhistuttua työllistäjänä. Mene paikanpäälle ja kartoita tilanne mitä voit tehdä. Voimia sinulle Detroitiin!

    Äänestä

Ei tullut selväksi!

Äänestä
  • Koroillaan elävä kokoomuslainen ÄRRIPURINA.

    Äänestä

Lesbot autoilee sateenkaaren päätyyn tai jotain sellaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vai jatketaanko vielä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu