Juoppo ja nisti

Näistäkö äärivasemmistolaiset on tehty?
7117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mitä sää ny meluat?Ol iha hiljaa vaa.

Äänestä
  • Kysyin vaan mutta ihan todelta alkaa näyttää.

    Äänestä

Vihervassarit ovat etupäässä juoppoja ja narkkareita.

Äänestä
  • Sellaisen käsityksen minäkin olen saanut.

    Äänestä

Kyllähän siellä joku ilmottautu tuntevansa jihadistit.

Äänestä

Järjestelmä tulkitsee ihmisiä tiettyihin lokeroihin. Toisilla on omat rahat, toisilla sentään omat ongelmat.

Äänestä
  • Mulla on vihervassarin tyypillinen oire, olen PA ja valtio vetäytyy maksuista.
    HÄVETKÄÄ.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Näistäkö äärivasemmistolaiset on tehty?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu