Vuodelta 2015. Vielä ei ole kukaan rikkonut.
Muslimirahtauksen SM persujen nimissä
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Luultavimmin persut rikkovat oman ennätyksensä seuraavassa hallituksessa. Kokoomuksen kanssa puljaavat halpatyövoimaa suomeen.
Aloittajan kritiikinkesto tuntuu olevan todella heikko, sontaa ruikkii palstalle, mutta asiasta huomauttavat kommentit poistattaa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000006060574.html
kas kun sipilä ei syytä PS puoluetta?
vasemmistohan on jo todettu syylliseksi.
Kuinka heikko itsetuntonon ihmisellä, joka toistuvasti kirjoittelee tämän tasoisia aloituksia ja kommentteja palstalle. Ei saa millään Perussuomalaisia noin ala-arvoiselle tasolle, vaikka kuinka yrität.
Persujen hallituksessa olon aikana tuli eniten pakolaisia. Tämä on silkka fakta. Miksi persut eivät edes yrittäneet estää? Sitä vartenhan persut sinne äänestettiin.
Persut yrittivät, mutta hallitus ei. Silkka fakta on myös, että koskaan ennen ai valtion Pääministeri ole kutsunut pakolaisia.