Elikkä kaikki varmasti tietää tämän kindermun pommin? Eli kun sisään laitetaan jotain jauhoa vettä ja korkki kiinni niin se posahtaa hetken kuluttua. Olisin kysynyt että mitäköhän jauhoa sinne sisään kuuluu laittaa vai onko sillä väliä?
kindermuna"pommi"
15
21421
Vastaukset
- NeitiX
Valaise vähän tyhmää.. ;)
- Anonyymi
Houno
- perskuti
URETAANIA.
Älä kokeile tätä kotona.
Ei syötäväksi! - wondering
ehkäpä hiivalla saisit toivomasi lopputuloksen-en siis tiedä mutta arvaan..
- PUUPÄÄ666
LEIVINJAUHE!!!!!!!!!! vesi kindermunan ¨yllätyskuoren¨ toiselle puolelle ja leivinjauhe toiselle. Laitat nopeesti kiinni ja ravistat...
- Anonyymi
Ok, vois testata.
- vettä, poretabletti
soitto aamulla
- Anonyymi
ottakaa etikkaa ja ruoka soodaa ja kinder muna muovi juttu kiinni ja ravistaa
niin muuten posahtaa - Anonyymi
15 vuotta vanhentunut muna ei varmaan enää poksahda.
- Anonyymi
No ei varmaan
- Anonyymi
Mitä
Nitroglyseriinii ja steariinisoitu sytytyslanka ja tulituikku
- Anonyymi
Leivinjauhetta
- Anonyymi
Ei toimi mitegkaan
- Anonyymi
Mitenköhän Diet-cola ja Mentos? Vai mahtuuko nestettä tarpeeksi sinne sisään?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431091No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951070Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14690
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30681Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .18610