Kontula häpäissyt Suomen

Israelissa....tälläistä tulosta syntyy kun vasurit istuvat hallituksessa!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kontula on tyyppiesimerkki punikkivassarista. Vitut välittää velvollisuuksista ja oikeuksista, kunhan saa sikailla sairaan aatteen vuoksi. Tollaisia kyitä siis povella suomea edustamassa, hyi saatana!

Äänestä

Eihän se ole Kontulassa asuvien vika, jos alue on vähän resuinen. Ei se nyt aivan hävettävä ole.

Äänestä

Onko Niikko latvialaisten kanssa kiinalaisella rahalla????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Israelissa....tälläistä tulosta syntyy kun vasurit istuvat hallituksessa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu