Juutalaisvastainen Vasemmistoliitto vaikenee Islamin uhasta

Koskaan eivät antisemiittisessä Vasemmistoliitossa käsittele arabien juutalaisvihaa sillä jakavat tämän vihan.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eihän nyt islamisteja saa arvostella.

Äänestä

Milloin vas aloittaa yhteistyön PVLn kanssa?

Äänestä

Vasemmisto ja äärioikeisto ovat löytäneet toisensa ja yhteisen vihollisen...

Tätä tilannetta ei maassamme ole aikaisemmin ollutkaan...

Äänestä

Ja myös islamistit. Kaikki kolme yhdessä

Äänestä

Karmeaa!

Äänestä

Kyllähän erilaiset sosialistit tykkäävät etnisestä puhdistuksesta. Saksan kansallissosialistit, Neuvostoliiton gulag-sosialistit ja Vasemmistoliiton Pale-antisemitiitit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Koskaan eivät antisemiittisessä Vasemmistoliitossa käsittele arabien juutalaisvihaa sillä jakavat tämän vihan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu