Varokaa tappajasikoja!

Siat söivät maanviljelijän Puolassa - vain luut löydettiin

Siat eivät ole mitään vegaaneja ja kuten kinkku maistuu ihmiselle
niin myös ihmisliha maistuu possun suussa.

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/b310bc64-2bbf-419d-82fe-c9117ede436a
18<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Tuntemattomassa sotilaassa, siat söivät Ryssien ruumiita.
Seuraavana päivänä Suomalaiset söivät ne siat ja se jotka sen tiesivät se heitä korpesi.

Äänestä

Jos sikojen lisäksi olisi pihalla käyskennellyt koiria
niin ei olisi löytynyt luitakaan.

Äänestä

Siat söivät tukijussin

Äänestä

Siat ovat vaarallisia eläimiä kun sille pälle heittäytyvät. Pahkasika tappaa helposti jopa leobardin.

Äänestä

Raamattu ei hyväksyne sianlihan syöntiä, johtuen siitä että se sika on lihansyöjäkin. Ihmisen ei kuuluisi syödä mitään raadosyöjän lihaa, ei ankeriasta, ei nahkiaista. Siassa on sitten vaarallinen trikiiniloinenkin. Nämä Raamatun ohjeet ovat tarkoitetut ihmisen terveyden hyväksi.

Äänestä
  • Raamattu käskee myös kivittämään huorintekijät. Montako olet kivittänyt?

    Äänestä

Suominaisten mielestä miehet ovat sikoja

Äänestä

Raamattu ja Uusi Testamentti Pietarin kokeman perusteella antaa Kristityille ihmisille luvan syödä kaikkea mitä vain on tarjolla.

Suomessa siat syövät rehua, eivätkä mitään haaskoja. Villisiat voivat haaskoja syödä ja niitä syövät karkutkin ja kyllä ihmiset ovat karhun lihaakin syöneet.

Äänestä

Sika on sekaruokainen kuten ihminenkin.

Ehkä juuri sen takia venäläinen presidentti Putin sanoikin Puolan Berliinin 30-luvun suurlähettilästä siaksi, koska Puola aiheutti 2.maailmansodan ja sen mukana kymmeniä miljoonia raatoja.

Äänestä
  • Te persputinistit olette sekopäitä.

    Äänestä

Onneksi en ole syönyt HK:n tuotteita...

Äänestä
  • Hk pekoni tulee Puolasta, ei kun pannulle tärisemään ...

    Äänestä

Minulla oli työkaveri joka rupesi töissä näyttämään uupuneelta ja masentuneelta. Kysyin häneltä mistä moinen mahtaa johtua? Hän kertoi, että siat olivatt syönneet hänen ainoan poikansa jonka vuoksi olivat ruvenneet vaimon kanssa tekemään uutta.
Lohdutin häntä ja sanoin. Kyllä sinulla on tämä elämä rankkaa, päivät raadat täällä metsätöissä ja yöt valmistat sian ruokaa.

Äänestä

Lähiruoka on vihreiden haave.

Äänestä

Akat tappaneet miehiä ja antaneet sikojen syödä todisteet kun halunneet tilan ja muun omaisuuden itselleen. Akat ovat ahneita sikoja, kannattaa olla aina varuillaan varsinkin jos on henkivakuutus ja omaisuutta, leskeneläkekin riittää syyksi tai uusi mies.

Äänestä
  • Ainoa vaan, että menetät leskeneläkkeen jos avioidut uudestaan.

    Äänestä

Niin se luonto kostaa....

Äänestä

Varkoaa myös Mynämäen pe-rus-suo-ma-lais-ta las-ten-tap-pa-ja-si-kaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siat söivät maanviljelijän Puolassa - vain luut löydettiin

Siat eivät ole mitään vegaaneja ja kuten kinkku maistuu ihmiselle
niin myös ihmisliha maistuu possun suussa.

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/b310bc64-2bbf-419d-82fe-c9117ede436a

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu