https://mvlehti.net/2020/01/18/tyoperainen-maahanmuutto-suomeen-epaonnistui-100-vuotta-sitten-kuinka-se-onnistuisi-tanaan/
Tuossa on mallia halpatyömaahanmuutosta, jonka avulla poliittinen eliitti ajaa halpatyömarkkinoita parhaillaankin Suomeen.
Tuossa on mallia halpatyömaahanmuutosta, jonka avulla poliittinen eliitti ajaa halpatyömarkkinoita parhaillaankin Suomeen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Nykyään vain valkoisten maiden suurmamutuksen AINOA todellinen syy on pyrkimys niiden kansojen, kultturien ja uskon tuhoamiseen.
"Vasemmistoliberaalit" eli oikeasti kulttuurimarxistiset eliitit ovat nousseet valtaan länsimaissa. Se näkyy räikeimmin tiedonvälityksessä ja koulutuksesssa.
Globalismin eli kulttuurimarxismin päätavoite on tuhota valkoiset kristityt kansat ja kulttuurit. Jos ei tätä faktaa ymmärrä, niin ei tajua missää mennään länsimaissa ja maailmassa.