Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

haluaa seksittömän suhteen

Hitsi kun löytyisi mies jota ei kiinnosta intiimi kanssakäyminen.Itse olen 57 v.nainen ja seksi ei ole kiinnostanut enää vuosiin ei siis hyrrää hormoonit enää sillä saralla. Läheisyys ja muu hellyys on ihan ok. Tämä monelle miehelle ihmeelinen juttu kun ei muka tee mieli mutta minkäs teet kun ei tee. Halu löytää samankaltainen vaikka impotenttimies olisi tosi,tosi kiva juttu. Löytyykö teitä????kirjoittele tänne
6<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

moikka, tässä olisi 51v mies jota seksi ei enää kiinnosta mutta hellyys ja läheisyys on ihanaa eli ois kiva tutustua sinuun

Äänestä

Voi vitsi onko todellista että löytyisi hitsi kun olisi vapauttavaa kun tietäisi että ei pakkoseksiä ja se olisi molemminpuolista Missähän päin asustelee tälläinen mies itse täällä kymenlaaksossa....

1Äänestä
  • moikka ja kiitos viestistä, minä asun täällä etelä-savossa ja olen, kiltti, rehellinen ja rauhallinen mies. Niinkuin jo kerroin niin tykkään paljon hellyydestä ja läheisyydestä eli pusut ja halit on ihania mutta se ei tarkoita oikeaa seksiä eli minulle riittää vallan hyvin se pelkkä läheisyys ja yhdessäolo. Ois oikeesti kiva tutustua sinuun. minun sähköposti on [email protected] ja odotan viestiä sinulta. hauskaa iltaa

    Äänestä

Saa laittaa yhteystietoja jos samanhenkinen miekkonen löytyy, sitä odotellessa

Äänestä

Etkö edes itsesksesi mitään peiton alla harrastele?

Äänestä

Suosittelen että menet Nudismi ja Naturismi -palstalle. Ne miehet eivät seksiä harrasta ja oikein kiivastuvat jos sellaista edes vihjaakaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hitsi kun löytyisi mies jota ei kiinnosta intiimi kanssakäyminen.Itse olen 57 v.nainen ja seksi ei ole kiinnostanut enää vuosiin ei siis hyrrää hormoonit enää sillä saralla. Läheisyys ja muu hellyys on ihan ok. Tämä monelle miehelle ihmeelinen juttu kun ei muka tee mieli mutta minkäs teet kun ei tee. Halu löytää samankaltainen vaikka impotenttimies olisi tosi,tosi kiva juttu. Löytyykö teitä????kirjoittele tänne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu