https://www.kansalainen.fi/ranska-taistelee-kommunitarismia-vastaan-jo-150-aluetta-islamistien-vaikutuksen-alaisena/
Suomen rajoille nopeasti tiukat rajatarkastukset voimaan, jottei täällä matut ota valtaa samalla tavoin.
Suomen rajoille nopeasti tiukat rajatarkastukset voimaan, jottei täällä matut ota valtaa samalla tavoin.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miehet, jos päättää, niin ei hillu muslimit ostareilla, mutta osa naisista kirkuu näiden puolesta, vaikka Islamin tulo tarkoittaa tasa-arvon loppumista. Se on sitä naisten logiikkaa, onneksi ei kaikkien sentään.
Suunnilleen sama määrä on Ruotsissakin! Britanniassa arvioidaan olevan 35 000 jihadistia eli potentiaalista terroristia. Britannian suurissa kaupungeissa on sharia-oikeusistuimia vastoin poerustuslakia.
Länsi-Euroopan maiden eliitit pelkäävät muslimimamujaan niin paljon, että sallivat heille lähes mitä tahansa. Ja kantaväestön islamkriitikot vaiennetaan kovalla kädellä.
Ranskalla ei ole maanpuolustusta siksi sen maan ovat vallanneet väkivaltaiset terroristit.
Armeija on näytelmään käytettyä rekvisiittaa. Tai tarkoitettu vain ulkomailla ihmisten tappamiseksi. Jättävät huomiotta että niiden tapettujen sukulaiset tulevatkin omaan maahansa kostamaan.
iislamisti ovat nyt liikaa lekeröimässä, eiköhän se vielä kostaanu noille ja pahemman kerra, tosipaikan tullen noista huutajista ei löyvy vastusta, amerikkalaisetkin peiti noit katepillaril linijas