Jos ei rajavalvontaa ja elätettävien massamuuttoa Afrikasta ja Lähi-idästä saada pysäytettyä, se on tämän maan loppu.
Viherpunikit käyttävät verovaramme yleiseen maailmanparannukseen käyttämällä Suomea koko maailman sosiaalitoimistona , ja se lyö viimeiset naulat tämän maan arkkuun.
Viherpunikit käyttävät verovaramme yleiseen maailmanparannukseen käyttämällä Suomea koko maailman sosiaalitoimistona , ja se lyö viimeiset naulat tämän maan arkkuun.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tämä on heidän tahtotila. He tietävät mitä massamaahanmuutosta seuraa, eivät välitä.
He tietävät tasan tarkkaan että pommitukset jotka Ruotsissa ovat arkipäivää, tulevat tännekin haittamaahanmuuton seurauksena. Eivät välitä.
ruotsissa on 53 no go aluetta, ranskassa n 1000
englannissa on 1600 aluetta johon esim ambulanssit uskaltaa mennä vai POLIISI SAATTUEESSA
Tanska aikoo purkaa ghettoutuneet muslimilähiöt ja pakkosiirtää n 10 000 asukasta muualle
jne jne
Vihervasuri.Ituhipit & Hampunpolttajat.
Narkkareiden,isistaistelijoiden,murhaajien,pakolaisten asialla.
Koska se on EU-eliitin eli globalistien ja paneurooppalaisten tarkoituskin!
Siis tuhota Euroopan erilliset kansat, kulttuurit ja uskon. Suomalaiset ja suomalaisuus ovat yksi niistä.
Nuo kulttuurimarxistit ovat hyvin yhtenäistä sakkia taustasta ja maasta riippumatta.
Birkenau uusiokäyttöön ja jokainen vihervasuriterroristi parijonossa kaasukammioon. Muuta ei ole tehtävissä.