Mies nähty syövän koirien jätöksiä

No vitja!! Kaikkea on nähty, no mutta että syödä koirien ulosteita....!!!


Kuvitelkaa nyt
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Makuasioista, ei sovi kiistellä. Minkäs maustamisen, sivettikissa ja norsukahvit käy.

Äänestä

Mikäs ongelma siinä on että syö? Itsekin syön koirani kakuleita, ne ovat oikein hyviä kun paistaa voissa ja maustaa oikein.

Äänestä
  • Ette nyt viitsis. Entä jos on löysän oloista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

No vitja!! Kaikkea on nähty, no mutta että syödä koirien ulosteita....!!!


Kuvitelkaa nyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu