Usea ystäväni on käyttänyt ko paikan palveluja todella tyytyväisinä! Itsekin olen aikeissa varata ajan. Sofia on hieman uskottavampi keulakuva kauneusklinikalle kuin vaikka Jylhä tai Pitkänen :D
Clinic Estetic
Anonyymi
21251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Nuo jälkimmäiset ei kai ole mitään hoitajia edes. Tyrkkyjulkkiksia. Ihmettelen miten ovat alalla. Eivätkä myöskään houkuttele asiakkaita mainostamaansa klinikkaan, toinen näyttää mieheltään ja toinen Michael Jacksoniltä huonossa peruukissa.
Jylhä ja Pitkänen eivät edes tee kirurgiasia toimenpiteitä. Tekeekö tämä Sofia?
Noh, jätettäköön sanomatta miltä tämä esteticin rouva näyttää..
Mitä kaikkia Sofialle tehty ?
Facelitf ? Langat ?
Ainakin mainostaa somessa lankakohotusta
Noh tuolta näyttää kun ei koskaan eksynyt Cyti klinikalle 😁
Kaukana luonnollisesta!
Mikä on Cytiklinikka? nevahööd.
Itse en menis vaikka maksettaisiin!
Mä näin viimeksi siellä jotain niin törkeää asiakkaan pilkkaamista että tais jäädä tähän mun käynnit siellä.
Asiakkaiden pilkkaamista, kilpailevien klinikoiden ja tekijöiden pilkkaamista. Jättäisin itse menemättä. Niin törkeää touhu on täällä.
Aikoja perutaan, sovitut ajat ei pidä, asiakkaita odottaa aulassa 2h.. kuullut olen myös ulkopaikkakuntalaisesta jolle ilmoitettiin ajan peruuntumisesta 30min ennen sovittua aikaa. Tosi reilua. Pahoitella täällä ei myöskään osata. Jalallani en astuisi.
Olen käynyt siellä itse kahdesti ja oli hyvä paikka täyttää huulia ekaa kertaa. Pelkäsin kovasti että tulisi juurikin ne "ankkahuulet" joten aika maltilla tehtiin. Nyt ajattelin mennä uudestaan ja ehkä vähän enemmänkin volyymia :) Sofia katsoi hyvin mun omia kasvonpiirteitä, että kaikki mitä tehdään, sopii yks yhteen muiden kasvonpiirteiden kanssa. Melko kivuton toimenpide oli eikä tarvinnut yhtään jännittää.
Klinikan pitäisi pystyä muuhunkin kuin huulten täyttöön. Surkeaa.
Niinpä! Hinnastossahan on vaikka ja mitä operaatiota/leikkausta, mutta kunnollista ja osaavaa plastiikkakirurgia heillä ei kyllä ole näitä toimenpiteitä suorittamaan, niin että tulos olisi hyvä. Kiertäisin kaukaa tämän paikan.
Mitenkäs se mediassakin ollut tapaus, kun tämän klinikan Sofia ei suostunut edes kertomaan asiakkaalleen mitä oli pistänyt ja kuinka paljon, kun asiakas pyysi nähdä pullot/aineet. Ei näyttänyt. Minusta hyvin kummallista touhua. Mitä lie pistellyt sitten..
Lääkäriklinikka vai.. lähinnä pistosklinikka, jos sitäkään. Surkea asiakaspalvelu kaikinpuolin ja työn tulos myös. Mut hei, jokaisella makunsa.
En menisi. Paljon on hyviä paikkoja mihin mennä, tämä ei ole yksi niistä.
Tänne ei ikinä.
Onko estetikissa plastikkakirurgi a?