Koska Moskeija rikastuttajille?

Olisi paikka myydä opiaatteja turvallisesti kun Helsinkiin tulisi moskeija.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi tulla yllätyksenä, mutta Helsingin alueella on jo parikymmentä moskeijaa ja islamilaista rukoushuonetta :) Vanhin niistä ollut samalla paikalla jo yli 100 vuotta.

Äänestä
  • No ilmankos huumemyynti vetää hyvin ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olisi paikka myydä opiaatteja turvallisesti kun Helsinkiin tulisi moskeija.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu