Onko kokemusta poskiryppyjen poistosta. Poskiin tullut isot juonteet, kun nauraa, silmistä suupieliin saakka ja nyt viimeisen vuoden aikana muodostunut verkkomaista ryppyä. Ikääkin on yli 60v, mutta tuollaiset posket koen 80-90-vuotiaan poskiksi. Saako ryppyjä oikeasti pois mikroneulauksella? Entä onko teillä kokemuksia kaula keskikasvojen kohotuksesta (heltta kaulassa), poistuuko poskirypyt , juonteet siinä myös varmasti? Ultrajuttuja käyttänyt ja poistui rasvat ja ryppyjä tuli vain lisää. Rahaa mennyt turhaan jo muutama tonni.
Onko keinoja poskiryppyihin ja juonteisiin? Kohotus leikkauksella vai auttaako mikroneulaus?
Anonyymi
3
425
Vastaukset
- Anonyymi
Rasvan poistumisen seurauksena niitä poskiryppyjä itselleni ilmaantui. Laihdutin n. 10 kiloa , jolloin kasvot kapenivat. Eivät ne mikroneulauksella enää poistu.
- Anonyymi
Täyteainehoito kanyylilla.
- Anonyymi
En oikein tiedä noista täyteaineista...? Mieluummin ehkä sitten oman rasvan siirto. Palloposkia ei halua kuitenkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022296- 1151781
- 881439
- 1331397
- 1171266
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘741238Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis631111- 511057
- 36982
- 33834