Miks valitatte täällä kokoajan?

Me olemme maailman onnellisin kansa
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Huhupuheita. Miten alkeellisten parasiittien kanssa voisikaan olla onnellinen? Parhaimmassa tapauksessa saa ihailla siperianmulattien kähmäilyjä, huumehemmojen uusia autoja ja marokkolaisten huorien vittuja.

Äänestä
  • Ja jos et jostain syystä ole niin innoissasi edellämainitusta yhteiskunnan ja kulttuurin tasosta, saat kuulla olevasi radikalisoitunut, kognitiivisesti vinoutunut, rasisti ja ties mitä muuta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja jos et jostain syystä ole niin innoissasi edellämainitusta yhteiskunnan ja kulttuurin tasosta, saat kuulla olevasi radikalisoitunut, kognitiivisesti vinoutunut, rasisti ja ties mitä muuta.

    Persuja te vain olette. Tyhjänvinkujia.

    Äänestä

persut ovat kovia nillittäjiä.. persuja voisi verrata kerrostalojen kyyliin ja valittajiin.

Äänestä
  • Joo, ja sit on persuja ja natseja joka puolella näkeviä vinosilmiä.

    Äänestä

Persujen ongelma on että he ajaa oikeita asioita mutta väärällä tavalla. Fasismi ei voi koskaan olla lopullinen ratkaisu mihinkään,se on varmaa se vaan ajaa kaiken vain lopulliseen tuhoonsa kuten ajaa ja ajoi äärivassarilaisuuskin,sekin on fasismia mutta eri ,vasemmistoideologiassa.
Joten molemmilla ääriajattelijoilla on ylitse pääsemätön ongelma jonka on muututtava.

Äänestä

Aloittajalle_ Ketkä "me"? Minä en ole,olin tyytymätön Suomeen ja muutin Norjaan ja nyt menee paljon paremmin vaikka en olekkaan niin "onnellinen".

Äänestä
  • Suomen kansa on onnellinen, siitä oli uutinenkin ei kauan sitten.

    Äänestä

  • Kyllä tässä pitää alkaa katsella skandinaavisempaa maata mulattihourulan sijaan.

    Äänestä

Kysely tehtiin matuilta ja paska rikkailta.

Äänestä
  • Niiltähän se pitää just kysyä ketkä tätä maata valtaa ja tulee asuttamaan tämän maan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Me olemme maailman onnellisin kansa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu